Portal_background_image

از ابتداي سال جاري تاكنون 618 ميليارد تومان تسهيلات رونق توليد در استان مركزي پرداخت شده است .

محمود نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک، اظهار داشت: برای رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی چهارشنبه هر هفته کارگروه تسهیلات و رونق برگزار می‌شود و به مشکلات واحدها و بنگاه‌های اقتصادی در زمینه‌های بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی، دستگاه‌های خدمات رسان و... رسیدگی می‌شود. وی بیان کرد: واحدهایی که به سرمایه در گردش و تسهیلات بانکی نیاز دارند به سیستم بانکی و کارگروه تسهیلات و رونق معرفی می‌شوند. مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام‌کنندگان تسهیلات رونق تولید یک هزار و 722 نفر می‌باشند که از این تعداد 698 مورد واحد صنعتی معادل 40 درصد و یک هزار و 24 مورد کشاورزی معادل 60 درصد هستند. نعمتی ادامه داد: از متقاضیان بخش صنعت 450 نفر به سرمایه در گردش،106 نفر به سرمایه ثابت و 187 نفر به تسهیلات بازسازی و نوسازی صنعت نیاز داشته‌اند. وی بیان کرد: جمع درخواست تسهیلات 928 میلیارد تومان است که شامل یک هزار و 24 واحد می‌شود. مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی اظهار داشت: تاکنون سایت بهینه‌یاب وظیفه ثبت‌نام را در بخش صنعت و کشاورزی را بر عهده داشته که در حال حاضر این دو بخش بسته شده و ثبت‌نام در بخش گردشگری آغاز شده و متقاضیان می‌توانند به این سایت مراجعه کنند. نعمتی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون اعتباری بالغ‌بر 618 میلیارد تومان به 671 واحد پرداخت شده است. وی گفت: روند رسیدگی به پرونده متقاضیان در بانک‌های خصوصی بسیار کند است که انتظار می‌رود این روند را تسریع کنند. انتهای پیام/87024

محمود نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک، اظهار داشت: برای رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی چهارشنبه هر هفته کارگروه تسهیلات و رونق برگزار می‌شود و به مشکلات واحدها و بنگاه‌های اقتصادی در زمینه‌های بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی، دستگاه‌های خدمات رسان و... رسیدگی می‌شود.

وی بیان کرد: واحدهایی که به سرمایه در گردش و تسهیلات بانکی نیاز دارند به سیستم بانکی و کارگروه تسهیلات و رونق معرفی می‌شوند.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام‌کنندگان تسهیلات رونق تولید یک هزار و 722 نفر می‌باشند که از این تعداد 698 مورد واحد صنعتی معادل 40 درصد و یک هزار و 24 مورد کشاورزی معادل 60 درصد هستند.

نعمتی ادامه داد: از متقاضیان بخش صنعت 450 نفر به سرمایه در گردش،106 نفر به سرمایه ثابت و 187 نفر به تسهیلات بازسازی و نوسازی صنعت نیاز داشته‌اند.

وی بیان کرد: جمع درخواست تسهیلات 928 میلیارد تومان است که شامل یک هزار و 24 واحد می‌شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی اظهار داشت: تاکنون سایت بهینه‌یاب وظیفه ثبت‌نام را در بخش صنعت و کشاورزی را بر عهده داشته که در حال حاضر این دو بخش بسته شده و ثبت‌نام در بخش گردشگری آغاز شده و متقاضیان می‌توانند به این سایت مراجعه کنند.

نعمتی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون اعتباری بالغ‌بر 618 میلیارد تومان به 671 واحد پرداخت شده است.

وی گفت: روند رسیدگی به پرونده متقاضیان در بانک‌های خصوصی بسیار کند است که انتظار می‌رود این روند را تسریع کنند.

انتهای پیام/87024


دسته بندی

دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها