Portal_background_image

سفر سفير ازبكستان به استان مركزي سفر سفير كشور ازبكستان به استان مركزي

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی با بیان اینکه سفیر ازبکستان به همراه هیات همراه در ایران روزهای 22 و 23 مهرماه جاری به اراک سفر خواهند کرد، افزود: این سفر با رایزنی و دعوت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی و با هدف افزایش سطح همکاری بین این استان با کشور ازبکستان و معرفی ظرفیت صنعتی و کشاورزی اراک تدارک شده است. توسطی ادامه داد: اجرای مراحل تکمیلی تولید مشترک در ازبکستان و استان مرکزی، هموار کردن مسیر ورود کالاها و خدمات و چگونگی حضور واحدهای تولیدی صنعتی استان در بازار کشور ازبکستان از دیگر اهداف این سفر است. وی بیان کرد: ملاقات با استاندار مرکزی، نشست مشترک با فعالان اقتصادی و اعضای این اتاق و بازدید از 2 واحد صنعتی این استان از مهمترین برنامه های سفر 2 روزه سفیر ازبکستان به شهر اراک است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی  با بیان اینکه   سفیر ازبکستان  به همراه هیات همراه در ایران  روزهای 22 و 23 مهرماه جاری به اراک سفر خواهند کرد، افزود: این سفر با رایزنی و دعوت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی و با هدف افزایش سطح همکاری بین این استان با کشور ازبکستان و معرفی ظرفیت صنعتی و کشاورزی اراک تدارک شده است. 

توسطی ادامه داد:  اجرای مراحل تکمیلی تولید مشترک در ازبکستان و استان مرکزی، هموار کردن مسیر ورود کالاها و خدمات و چگونگی حضور واحدهای تولیدی صنعتی استان در بازار کشور ازبکستان از دیگر اهداف این سفر است. 

وی بیان کرد: ملاقات با استاندار مرکزی، نشست مشترک با فعالان اقتصادی و اعضای این اتاق و بازدید از 2 واحد صنعتی این استان از مهمترین برنامه های سفر 2 روزه سفیر ازبکستان به شهر اراک است.


دسته بندی

دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها