Portal_background_image

۶۲ هزار و ۹۷۹ ميليارد ريال سرمايه‌گذاري در شهرك‌هاي صنعتي استان مركزي انجام شد

با اشاره به واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان و میزان استقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این شهرک‌ها اظهار داشت: 38 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که 32 شهرک و ناحیه صنعتی به مرحله واگذاری زمین رسیده‌اند و امکان واگذاری زمین در آنها فراهم شده که امسال یک شهرک به شهرک‌های دارای امکان واگذاری زمین اضافه شده است. وی افزود: 3 هزار و 224 واحد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تحت مدیریت شرکت شهرک‌ها تا پایان سال 98 مستقر شده‌اند، از این تعداد یک‌هزار و 921 واحد به بهره‌برداری رسیدند و مجموعه اشتغال ایجادشده براساس پروانه‌های بهره‌برداری در این واحدها 35 هزار و 538 نفر است.

با اشاره به واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان و میزان استقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این شهرک‌ها اظهار داشت: 38 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که 32 شهرک و ناحیه صنعتی به مرحله واگذاری زمین رسیده‌اند و امکان واگذاری زمین در آنها فراهم شده که امسال یک شهرک به شهرک‌های دارای امکان واگذاری زمین اضافه شده است.

وی افزود: 3 هزار و 224 واحد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تحت مدیریت شرکت شهرک‌ها تا پایان سال 98 مستقر شده‌اند، از این تعداد یک‌هزار و 921 واحد به بهره‌برداری رسیدند و مجموعه اشتغال ایجادشده براساس پروانه‌های بهره‌برداری در این واحدها 35 هزار و 538 نفر است.


دسته بندی

دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها