Portal_background_image

نمايشگاه الكامپ اراك نمايشگاه سراسري الكامپ در نمايشگاه بين‌المللي اراك برگزار شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت:به برگزاری این نمایشگاه از تاریخ ۳۰ مهرماه الی ۴ آبان ماه در فضایی در فضای بیش از دو هزار مترمربع برگزار می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت:به برگزاری این نمایشگاه از تاریخ ۳۰ مهرماه الی ۴ آبان ماه در فضایی در فضای بیش از دو هزار مترمربع برگزار می شود.

فرخی افزود: شرکت‌هایی در زمینهٔ سخت‌افزار و نرم‌افزار، اینترنت، شبکه، موبایل، ارتباطات، اتوماسیون اداری، امنیت ماشین‌های اداری، رسانه‌های دیجیتال دولت و بانکداری الکترونیک و روباتیک در این نمایشگاه سراسری حضور خواهند یافت و همچنین  مسابقات روباتیک و مرکز بازی‌های رایانه‌ای نیز در این نمایشگاه دایر است.

وی ادامه داد: حدود ۸ سمینار تخصصی در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‌شود و  اولین دوره استارت آپ  نیز در این نمایشگاه برگزار  وسرمایه گذاران جهت بازدید از طرح ها و اختراعات باهدف بازاریابی و سرمایه گزاری در این بخش‌ها دعوت به عمل‌آمده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی اضافه کرد: این نمایشگاه به همت استانداری مرکزی  اداره کل فناوری استان مرکزی  و سازمان نظام  صنفی رایانه‌ای استان  برگزار می‌شود و از وزیر اطلاعات و ارتباطات  نیز برای حضور در این نمایشگاه دعوت به‌عمل‌آمده است.


دسته بندی

دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها