Portal_background_image

احداث نيروگاه خورشيدي ۱۰۰۰مگاواتي در مركزي با سرمايه گذاري خارجي احداث نيروگاه خورشيدي ۱۰۰۰مگاواتي در مركزي با سرمايه گذاري خارجي

این نیروگاه خورشیدی با سرمایه گذاری یک ایرانی مقیم کشور انگلیس در زمینی به مساحت دو هزار هکتار در شهرستان ساوه ایجاد می شود.

این نیروگاه خورشیدی با سرمایه گذاری یک ایرانی مقیم کشور انگلیس در زمینی به مساحت دو هزار هکتار در شهرستان ساوه ایجاد می شود.

وی ادامه داد: در مرحله نخست این طرح تجهیزات و پنل های مورد نیاز تولید ۱۰۰ مگاوات انرژی الکتریکی از خورشید در این نیروگاه به کشور وارد شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در این استان و شهرستان ساوه ایجاد می شود.

فرخی افزود: ایجاد نیروگاه خورشیدی یک هزار مگاواتی در شهرستان ساوه نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز این شهرستان و استان مرکزی دارد و نیاز است روند ارایه مجوز و خدمات برای این سرمایه گذار تسهیل شود.

وی از حضور سرمایه گذار داخلی برای ایجاد واحد تولیدی لامپ های نسل جدید ال ای دی با طول عمر و بازدهی بیشتر در استان مرکزی خبر داد و گفت: ایجاد این واحد تولیدی در مرحله نخست برای ۱۰۰ نفر در استان اشتغال دارد و در مراحل بعدی ایجاد این شرکت تا هزاران نفر اشتغالزایی می کند.


دسته بندی

دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها